Іноді вони йдуть безкоштовно і це дорого коштує клубам

Влітку одразу декілька гравців з УПЛ перейшли до провідних команд Західної Європи. Кожен такий трансфер роками обговорюється, до підписання будь-якого контракту ми декілька місяців будемо читати різні новини та чутки. Треба відзначити, що на відміну від тих же російських клубів, українським провідним командам іноді вдається за дорого продати своїх лідерів «в Європу».

Проте іноді легіонери йдуть з українських клубів безкоштовно і це коштує клубам великих грошів. В це міжсезоння донецький «Шахтар» продав бразильця Фреда за шалені 50 чи 60 млн євро до «Манчестер Юнайтед». Але водночас з «Шахтаря» пішли одразу два провідних легіонера безкоштовно. Вартість таких втрат на жаль нівелює вдалі трансфери та вимагає «докупляти» чергових легіонерів і знову ж таки за мільйони. В кращому випадку клуб виходить в нуль.

Фреда купили влітку 2013-го року за амбітні 15 млн євро і з ним підписали класичну для молодого легіонера 5-річну угоду. Умовний рік гри цього гравця коштував команді Ахметова 3 млн євро + зарплатня. Влітку 2016-го, після трьох сезонів в «Шахтарі» з ним перепідписали контракт ще на 5 років. Таким чином рік його гри за команду вже б став коштувати в районі 1,875 млн євро + зарплатня, якщо брати до уваги, що він би відпрацював контракт до переможного кінця і залишив би команду вільним агентом. Зменшити умовну річну вартість легіонера можна, продавши гравця до закінчення його контракту... Read more

Last transfers

Date Player name Moving from Moving to Transfer fee
01.01.2021 Lopyryonok Maksym Mynaj SC Dnipro-1 -
01.12.2020 Rom Matija - Kolos Kovalivka free
02.11.2020 Balanyuk Denys - Torpedo Moscow free
31.10.2020 Lukyanchuk Pavlo - Obolon Kyiv free
30.10.2020 Yakimets Volodymyr - FC Lviv free

See all transfers

Updates and changes in players database

Project news: Журналіста-футболіста Дмитра Поворознюка було внесено до бази проекту

Одним з найяскравіших українських журналістів Дмитро Поворознюк в рамках свого проекту "Трендець" вирішив поновити футбольну карєру. Поновити чи подовжити? Хм... ДЮФЛ

В шкільному віці він грав на рівні ДЮФЛ у рідному Рівне. А потім присвятив себе журналістиці. Але в останні роки професійний футбол повернувся до Рівного – місцевий народний клуб "Верес" став явищем в українському футболі.

Одним з проектів з популяризації професійного футболу цього клубу стало залучення до тренувального процесу журналіста Дмитра Поровознюка. Журналіст отримав можливість тренуватись з професійними футболістами та має змогу дебютувати у професійному футболі на рівні Першої ліги.

На проект ALLPLAYERS додаються гравці, що грали в Україні на рівні УПЛ, Першої та Другої ліги. Я вирішив не чекати на його дебют під керівництвом Юрія Вірта, а додати Поворознюка вже зараз на проект. У нього ID гравця 4636 :) Чекаємо на дебют!

Project news: Футбольний проект ALLPLAYERS.in.UA звітує про 2019-й рік

ALLPLAYERS.in.UA звітує про 2019-й рік – минулого року сайт набрав більше користувачів та покращив загальні показники.

Було переглянуто 926 тисяч сторінок – це на декілька відсотків краще ніж минулого року (910 тисяч). В середньому користувач переглядав 4,05 сторінок за одне відвідування сайту – минулого року цей показник був дещо краще (5,14). В середньому користувач проводить на сайті приблизно три хвилини.

Загалом сайт відвідали 228 тисяч юзерів або ж майже 159 тисяч унікальних користувачів – це десь не 20% краще ніж минулого року.

Левова доля користувачів, ясна річ, була з України – 192 тисячі, більше 84%. Все менше відвідувачів приходять з Росії (5%). Поступово на друге місце буде виходити Польща. Далі за відвідуванністю йдуть користувачі з Німеччини, США, Білорусі та Чехії.

Практично 74 тисячі користувачів прийшло з міста Києва, далі йде Дніпро – 11 тисяч, який обігнав Львів (10 тисяч). Тернопіль обійшов Москву, а з Варшави тепер приходить стільки ж користувачів, як з окупованого Донецька (приблизно 2,5 тисяч).

Найбільше користувачів було 25-го березня 2019 – 2225 юзерів та 5193 переглянутих сторінок. Рекорди ми завдячуємо вдалій грі збірної України.

Більша частина користувачів прийшла з Google – 178 тисяч, а ще 3 тисяч прийшло з Yandex. Bing – 58 відвідувачів :) 

За рік до бази даних сайту було додано понад 198 нових гравців, а також внесено практично 2128 правок до різних розділів сайту. Українські клуби не так активно купляють іноземних гравців, а молодь повільно підпускається до першого складу. Проте за кількістю змін ми залишились на рівні минулого року.

Внутрішній пошуковик сайту за рік обробив понад 5066 запитів. Дивним чином більше за все шукали "Шевченко", "Днепр", "Шахтер", "Воробей", "Барселона" та "Мораес".

Отже, на 2020-й рік важко робити якісь прогнози. Але було б круто вийти на рівень у 250 тисяч відвідучів та 1+ млн переглянутих сторінок.© 2011-2020 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.012487888336182 sec