База даних гравців, що грали в Чемпіонаті України

"Юнацькі клуби" – новий розділ для профілів гравців

Оновлення розділу "Гравці"
03.01.2016

З часом стало зрозуміло, що для більшої інформативності не вистачає інформації по юнацьких клубах футболіста. Ось наприклад колишній гравець "Севастополя" бразилець Фарлей начебто нізвідки з'явився в українській першості з юнацької команди португальського "Спортинга". Але повністю випадає його бразильський дитячий етап кар'єри, хоча він не з якогось маловідомого клубу, а є вихованцем самого "Крузейро".

Чи наприклад Давід Таргамадзе перші матчі у дорослому футболі зіграв за німецький "Фрайбург", формально він є його вихованцем, проте футболом він почав займатись в Грузії у школі тбіліського "Динамо", а потім у "Мешакре" з Агари.

Звичайно, далекі не всі гравці отримають позначки у графі "Юнацькі клуби", але по можливості інформація буде додаватись.

Забивний Роман Григорчук

Оновлення розділу "Гравці"
11.04.2015

Іноді цікаво дізнатись про футбольну кар'єру того чи іншого сучасного українського тренера. Так колишній тренер одеського "Чорноморця" Роман Григорчук виявляється встиг пограти в Європі. Свого часу він грав у Австрії за "Санкт-Пельтер" та у Польщі за "Петрохімію".

А загалом він був вельми забивним форвардом. В другій лізі СРСР в сезону 1991 став третім бомбардиром з 26 голами за "Прикарпаття". Цікаво, що випередив його ще один майбутній тренер – Юрій Максимов з херсонського "Кристалу" (27 голів), а першим став – Ігор Плотко з нікопольського "Колоса", що забив 28 голів.

А вже за два роки він став кращим бомбардиром української Першої ліги 92/93 – ті самі 26 голів за "Прикарпаття". Стільки ж забив тоді Ігор Коляда з "Темпу".

В чемпіонаті Латвії в першому ж сезоні 1998 він став другим бомбардиром Virsliga – 21 м'яч у складі "Вентспілса".

Сергій Доронченко – барвиста кар'єра колишнього гравця "Ворскли"

Оновлення розділу "Гравці"
25.07.2013

Нещодавно до проекту було додано колишнього гравця полтавської "Ворскли" Сергія Доронченко. Він пограв у Полтаві в той час, коли команда тільки пробивалася до Вищої лігі. В інтернеті мало даних про місце народження, але мабуть це було Орджонікідзе. В Радянські часи було декілька міст з такою назвою, але мабуть йде мова про сучасний Владикавказ.

Росіяни ставлять його "росіянином", але українське прізвище та початок кар'єри в "Старт" (Єйськ) наче натякають нам на його українське походження :) Зрештою більш за все він зіграв саме в Україні за "Ворсклу" – 100 матчів, 6 голів в Першій лізі. Доронченко тільки зараз було додано до проекту, адже у Вищій лізі він так і не зіграв.

Але дивує величезна кількість клубів – починав "Старт" Єйськ та "Спартак" Армавір, а на дорослому рівні почав грати "Кубань", СКА Ростов-на-Дону, а потім як понеслося... "Крила Рад", "Нафтовик Фергана", "Пахтакор", знову "Кубань", "Локомотив" НН, "Ворскла", "Навбахор", болгарський "Етир", "Лада", "Рубін", "Електрон" Ромни, СКА Хабаровськ, "Нафтовик" Охтирка та нарешті карагандинський "Шахтар". Отака барвиста кар'єра – 17 клубів, в деяких по 2-3 приходи. 

Доронченко встиг пограти за два різних СКА (Хабаровськ, Ростов-на-Дону) та два різних "Нафтовика" (Фергана та Охтирка). Після такої кар'єри він працює спортивним директором в краснодарській "Кубані".© 2011-2018 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.0058810710906982 sec