Database of players playing in the Championship of Ukraine

4400 гравців на проекті ALLPLAYERS.in.UA

Players updates
24.03.2019

З кожним роком на проекті все більше гравців. Раніше це відбувалось дещо швидше, бо в України їхало багато легіонерів. Однак в останні сезони більше поповнень проект отримує від молодих українських гравців, яких активно залучають у своїх матчах клуби УПЛ.

Хоча завжди є винятки, на кшталт ФК "Львів", які в останні півроку навезли до Україну багато нікому невідомих бразильців.

Близько 10 місяців тому на проект було додано гравця з ID 4300. За неповний рік додались чергові сто гравців. ID з номером 4400 отримав японський новачок луганської "Зорі" Іцукі Урата, якого знайшли ледь не в третьому японському дивізіоні J3 League.

База даних – більше 4300 гравців

Players updates
14.07.2018

Поступово додаються нові гравці – особливо активно це робиться в період міжсезоння, коли гравці активно приходять до чемпіонату. Мова йде або про легіонерів, що вперше з'явились в Украні, або про молодих гравців, які піднімають з Першої та Другої ліги до УПЛ. Також поступово додаються гравці, що активно грають у нижчих лігах.

І от поміж цією футбольно-статистичної рутини іноді доводиться святкувати – так гравцем з ID номер 4300 став бразильський новачок київського "Динамо" Сідклей.

До кінця року планується подолати планку у 4400 гравців. Будемо працювати далі :)

"Юнацькі клуби" – новий розділ для профілів гравців

Players updates
03.01.2016

З часом стало зрозуміло, що для більшої інформативності не вистачає інформації по юнацьких клубах футболіста. Ось наприклад колишній гравець "Севастополя" бразилець Фарлей начебто нізвідки з'явився в українській першості з юнацької команди португальського "Спортинга". Але повністю випадає його бразильський дитячий етап кар'єри, хоча він не з якогось маловідомого клубу, а є вихованцем самого "Крузейро".

Чи наприклад Давід Таргамадзе перші матчі у дорослому футболі зіграв за німецький "Фрайбург", формально він є його вихованцем, проте футболом він почав займатись в Грузії у школі тбіліського "Динамо", а потім у "Мешакре" з Агари.

Звичайно, далекі не всі гравці отримають позначки у графі "Юнацькі клуби", але по можливості інформація буде додаватись.© 2011-2022 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.041167020797729 sec