Database of players playing in the Championship of Ukraine

База даних – більше 4300 гравців

Players updates
14.07.2018

Поступово додаються нові гравці – особливо активно це робиться в період міжсезоння, коли гравці активно приходять до чемпіонату. Мова йде або про легіонерів, що вперше з'явились в Украні, або про молодих гравців, які піднімають з Першої та Другої ліги до УПЛ. Також поступово додаються гравці, що активно грають у нижчих лігах.

І от поміж цією футбольно-статистичної рутини іноді доводиться святкувати – так гравцем з ID номер 4300 став бразильський новачок київського "Динамо" Сідклей.

До кінця року планується подолати планку у 4400 гравців. Будемо працювати далі :)

"Юнацькі клуби" – новий розділ для профілів гравців

Players updates
03.01.2016

З часом стало зрозуміло, що для більшої інформативності не вистачає інформації по юнацьких клубах футболіста. Ось наприклад колишній гравець "Севастополя" бразилець Фарлей начебто нізвідки з'явився в українській першості з юнацької команди португальського "Спортинга". Але повністю випадає його бразильський дитячий етап кар'єри, хоча він не з якогось маловідомого клубу, а є вихованцем самого "Крузейро".

Чи наприклад Давід Таргамадзе перші матчі у дорослому футболі зіграв за німецький "Фрайбург", формально він є його вихованцем, проте футболом він почав займатись в Грузії у школі тбіліського "Динамо", а потім у "Мешакре" з Агари.

Звичайно, далекі не всі гравці отримають позначки у графі "Юнацькі клуби", але по можливості інформація буде додаватись.

Забивний Роман Григорчук

Players updates
11.04.2015

Іноді цікаво дізнатись про футбольну кар'єру того чи іншого сучасного українського тренера. Так колишній тренер одеського "Чорноморця" Роман Григорчук виявляється встиг пограти в Європі. Свого часу він грав у Австрії за "Санкт-Пельтер" та у Польщі за "Петрохімію".

А загалом він був вельми забивним форвардом. В другій лізі СРСР в сезону 1991 став третім бомбардиром з 26 голами за "Прикарпаття". Цікаво, що випередив його ще один майбутній тренер – Юрій Максимов з херсонського "Кристалу" (27 голів), а першим став – Ігор Плотко з нікопольського "Колоса", що забив 28 голів.

А вже за два роки він став кращим бомбардиром української Першої ліги 92/93 – ті самі 26 голів за "Прикарпаття". Стільки ж забив тоді Ігор Коляда з "Темпу".

В чемпіонаті Латвії в першому ж сезоні 1998 він став другим бомбардиром Virsliga – 21 м'яч у складі "Вентспілса".© 2011-2019 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.0067780017852783 sec