Ювілеї УПЛ: 900-й гол "Дніпра" від Романа Зозулі

Дніпропетровський "Дніпро" вдома переміг ужгородську "Говерлу" і вже перший м'яч у матчі став ювілейним для команди Рамоса.

Фінальний рахунок 4:1 на користь "Дніпра" дещо не відповідає перебігу подій в матчі. Вже на 12-й хвилині Роман Зозуля грудьми замкнув подачу Олександра Алієва та відкрив рахунок в матчі. Здавалося, що "Дніпро" спокійно доведе матч до перемоги, але на 54-й хвилині гол у ворота "Дніпра" привіз чеський кіпер Ян Лаштувка... Дуже цікаво спостерігати таку гру воротаря, беручи до уваги, що з команди фактично втік колишній кіпер української молодіжки Анто Каніболоцький... Це він йому програв боротьбу за місце в основі?..

Хуанде Рамос одразу відреагував на це і випустив на поле Євгена Коноплянку. Це власне і вирішило все в матчі. На 72-й хвилині Ротань прекрасно пробив поза меж штрафної – 2:1. Потім показав себе Калініч, асистувавши Джуліано (87), а завершив погром знову ж таки Роман Зозуля з подачі Ротаня (90+3).

Цікаво, що перший м'яч Зозулі став 900-м для "Дніпра" у вищому українському дивізионі. На це дніпрянам знадобилося 22 сезони та 627 матчів, з яких було виграно 308, зіграно внічию 163 поєдинки та програно 156 матчів.

12.08.2012 14:06, Статистика