Статті
24.08.2016

В літнє міжсезоння одним з ньюсмейкерів українського футболу став маловідомий німецький клуб "Дармштадт", що підписав одразу трьох українських футболістів. В бундеслізі роками не грали українські гравці, а тут одразу троє в одному клубі.

В цьому сезоні "Дармштадт" наврядчи побореться за щось серйозне і буде скоріш намагатись не вилетіти до другої бундесліги. Саме в цьому йому зможуть допомогти досвічені українські гравці.

Так вже сталось, що в футбольному світі існують сталі футбольні ринки. Якщо якомусь клубу треба дешево і сердито підсилитись, то завжди можна знайти гравця в Бразилії, на Балканах чи ще десь — такий собі розподіл праці в фубольному світі.

Але ці країни йшли до статусу постачальників футбольних талантів роками. Україна на цьому ринку залишалась скоріш «terra incognita» — українські гравці були невідомі, їх середній рівень нічим особливо не відрізнявся від сусідів, а українські агенти не мали зв'язків, щоб «продати» своїх підопічних до європейських команд. Зарплати в українському футболі в довоєнні роки зростали і мало хто взагалі хотів залишати рідну УПЛ заради іноземного варіанту.

Але часи змінились, зарплати впали і тут виявилось, що українські гравці в футбольній Європі нікому непотрібні. Взагалі нікому. За все літнє міжсезоння жоден українець не поїхав на оглядини до Серії А, АПЛ чи французької Ліга 1... Далі

Статті
12.08.2016

Цього літа на футбольному ринку опинилось одразу декілька десятків вільних агентів, що залишились без роботи після розформування своїх фубольних клубів.

За останні роки декілька клубів УПЛ, Першої та Другої ліги припинили своє існування. Здавалось би, якщо зарплати в футбольній України падають, то саме час нашим футболістам пошукати собі роботу закордоном. Однак, тут починаються проблеми...

Виявляється, що в Європі наших футболістів ніхто не чекає, а зв'язки наших футбольних агентів дозволяють легко везти перемовини хіба що з власниками українських клубів. Зрідка, українські гравці їдуть на оглядини до європейських чемпіонатів. Ледь не кожна така новина – сенсація. Якщо умовний чех чи поляк спокійно може поїхати на оглядини до другої бундесліги чи чемпіонату Бельгії, то для українських агентів та футболістів це практично недосяжна мрія.

Показово як намагався знайти собі команду закордоном колишній капітан "Динамо-2" Іван Трубочкін. По-перше, йому вже 23 роки, а він все ще грав за другу команду киян. Свого часу видавався талановитим гравцем і частенько грав за юнацькі та молодіжні збірні України (хоча зі структури "Динамо" часто викликають просто будь-кого – такі вже реалії наших збірних).

Ясна річ, що знайти собі варіант в Україні було важко, а їхати грати до умовного Краматорську після фешенебельних років в Києві було недовподоби... Далі© 2011-2018 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.016323804855347 sec