Статті
16.04.2018

Влітку донецький «Шахтар» можуть залишити одразу декілька бразильців. Здавалось би, команда вже звикла вирощувати та продавати кращих гравців в топові клуби, а на їх місце швидко знаходити заміну. Проте цього разу здається це буде не так легко.

Влітку донецький «Шахтар» можуть залишити одразу декілька бразильців. Здавалось би, команда вже звикла вирощувати та продавати кращих гравців в топові клуби, а на їх місце швидко знаходити заміну. Проте цього разу здається це буде не так легко.

ЗМІ вже півроку «шукають» нову команду для головного тренера команди португальця Пауло Фонсеки, що прийшов два роки тому. Влітку в нього закінчується контракт і він може обирати собі нове місце для роботи. До «Шахтаря» він прийшов на все готове – команду збудував та поставив на ноги легендарний Мірча Луческу. Підбір гравців все ще був з тої пори, коли до Донецька можна було привезти топового гравця з Європи чи молодого бразильського таланта за шалені гроші. Однак після початку війни гравці поступово почали залишати команду.

В першому ж сезоні «Шахтар» доволі несподівано вилетів в Лізі Європи від «Сельти» – команда ще продовжувала грати на багажі Луческу. У цьому сезоні «Шахтар» виступив доволі непогано в Лізі Чемпіоні і у 1/8 вилетів від «Роми»... Далі

Статті
22.03.2018

Перед кожним матчем збірної України виникають питання про викликаних гравців. Громадскість завжди здивовано спостерігає в таборі збірної то трамвованих виконавців, то гравців, що зараз не проходять до основи своїх клубів чи не мають взагалі ігрової практики. Були часи, коли до збірної їздили ледь не набирати форму чи за ігровою практикою.

Загалом кількість ігор за збірну та заграність за неї має неабияке значення, якщо гравець зацікавить якийсь англійський клуб. Англійська Премьєр-Ліга історично дуже агресивно обирає до своїх лав тільки кращих іноземців. Точніше, тільки кращих з... гірших країн світу :) Правова система ЄС не дозволяє дискримінувати ЄСвських іноземців, тому по АПЛ бігає величезна кількість іспанців (30), французів (28) чи голанців (26), про яких навіть мало хто колись чув.

Ті, кому не пощастило «народитись» в футбольному ЄС, намагають собі організувати відповідний паспорт. Частина бразильців має португальські паспорти, сенегальці – бельгійські чи французькі. Практично всі аргентинці в АПЛ мають іспанські чи італійські паспорти. Іноді навіть цілком законно, бо колись їх далекі родичі переїхали в Аргентину.

Але для представників країн футбольного третього світу, що не входять до ЄС та ЄЕП (European Economic Area), діють спеціальні правила. Раніше треба було зіграти у 75% матчів національної збірної за останні два роки, при чому збірна в середньому повинна була входити в ТОП-70 збірних в рейтинзі ФІФА.

З одного боку це правило врятувало англійців від напливу дешевого легіонерського шлаку, з іншого боку з’явились нові витончені можливості їх обходити... Далі© 2011-2018 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.015743017196655 sec