"Динамо" вдруге в історії забиває 9 м'ячів в матчі Чемпіонату України

Київське "Динамо" в 12-му турі вдома невимушено розгромило донецький "Металург" з рахунком 9:1.

Вже на 18-й хвилині було вилучено півзахисника донетчан Дениса Голайдо, а одразу по хвилині Андрій Ярмоленко зі штрафного відкрив рахунок у матчі. Але героєм поєдинку став мароканський плеймейкер Юнес Беланда, який оформив хет-трік. Доречі перший хет-трік киян з травня 2009 року, коли трьома голами у ворота "Карпат" (4:1) відзначився бразилець Гільєрме.

Підсумковий рахунок 9:1 потішив уболівальників киян, який на цей поєдинок зібралося близько 15 тисяч. Динамівцям дещо забракло для рекордної перемоги з різницею у 9 м'ячів. У сезоні 2010/11 кияни з рахунком 9:0 розібралися з маріупольским "Іллічівцем", а в сезоні 2002/03 кияни розібралися з полтавською "Ворсклою" 8:0.

Доречі, Ярмоленко забив свій 46-й та 47-й м'яч за київське "Динамо" у Чемпіонаті України. За цим показником він тепер наздогнав Діого Рінкона та вийшов на 7-е місце в таблиці кращих бомбардирів ДК. В Андрія є всі шанси вже в цьому сезоні наздогнати Валентина Белькевіча (51) та наблизитись до свого колишнього партнера по команді Артема Мілевського (57, 5-е місце в списку бомбардирів).

06.10.2013 19:35, Статистика