НСК "Олімпійський" та футболка київського "Динамо" в кліпі німецького репера Olexesh

Новий кліп німецького репера українського походженняз Olexesh на пісню "Geboren in der Großstadt" ("Народжений у великому місті") знімали в Києві.

В кліпі "наш" німець гуляє Києвом, розповідає про тяжку долю вихідця з великого міста, їде на маршрутці 732. Поступово він показує весь Київ від туристичних принад до глугих закутків спальних районів. В хід йде все – народні співи, патріотичні мурали, базари, церкви, пам'ятники, метро, маршрутка, відвідини родичів з горілкою та інше.

В одному місці Olexesh дещо ватно проходиться по Америці, сидить навприсядки на пам'ятнику засновникам Києва. По місту він ходить як типовий гопнік з окраїн. В текст також вставлено декілька лайливих слів російською.

Для футбольного вболівальника кліп буде цікавий тим, що автор купує футболку київського "Динамо" з Шевченко та позує на НСК "Олімпійський".

Olexesh (Олексій Косарєв) – німецький репер українського походження. Народився у 1988 році в Києві, звідки з батьками переїхав до Німеччини. Вважається одним з найталановитіших реперів Німеччини. Виходячи з кліпу, можна припустити, що він вболіває за київське "Динамо" :)

04.09.2016 22:50, Навколо футболу
 

Коментарі (1)

Вася написав 10 Sep 2016 в 20:14
±0

Лучше бы свои берлинские гетто показал, куда даже полиция зайти боится. Еще и с матами.© 2011-2018 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.0083818435668945 sec