"Дармштадт" – шанс для українського футболу

В літнє міжсезоння одним з ньюсмейкерів українського футболу став маловідомий німецький клуб "Дармштадт", що підписав одразу трьох українських футболістів. В бундеслізі роками не грали українські гравці, а тут одразу троє в одному клубі.

В цьому сезоні "Дармштадт" наврядчи побореться за щось серйозне і буде скоріш намагатись не вилетіти до другої бундесліги. Саме в цьому йому зможуть допомогти досвічені українські гравці.

Так вже сталось, що в футбольному світі існують сталі футбольні ринки. Якщо якомусь клубу треба дешево і сердито підсилитись, то завжди можна знайти гравця в Бразилії, на Балканах чи ще десь — такий собі розподіл праці в фубольному світі.

Але ці країни йшли до статусу постачальників футбольних талантів роками. Україна на цьому ринку залишалась скоріш «terra incognita» — українські гравці були невідомі, їх середній рівень нічим особливо не відрізнявся від сусідів, а українські агенти не мали зв'язків, щоб «продати» своїх підопічних до європейських команд. Зарплати в українському футболі в довоєнні роки зростали і мало хто взагалі хотів залишати рідну УПЛ заради іноземного варіанту.

Але часи змінились, зарплати впали і тут виявилось, що українські гравці в футбольній Європі нікому непотрібні. Взагалі нікому. За все літнє міжсезоння жоден українець не поїхав на оглядини до Серії А, АПЛ чи французької Ліга 1... Далі

Останні трансфери

Дата Ім'я гравця Звідки Куди Ціна
05.04.2017 Мілько Вадим Верес Рівне - віл. агент
29.03.2017 Трубочкін Іван Умео ФК Крумкачи віл. агент
20.03.2017 Ярошенко Костянтин - Іллічівець Маріуполь віл. агент
20.03.2017 Неплях Євген - Іллічівець Маріуполь віл. агент
16.03.2017 Громов Артем Динамо Київ Крила Рад Самара віл. агент

Дивитися весь лист трансферів

Обновления и дополнения в базе игроков

Новини проекту: Футбольний проект ALLPLAYERS.in.UA звітує про 2016 рік

ALLPLAYERS.in.UA звітує про рік 2016 – важкий з усіх сторін, але ми його гідно пройшли.

У 2016 році проект пережив важкі часи – українському народу на третьому році війни було не до футболу. Було переглянуто 950 тисячі сторінок – плюс 5,6% у порівнянні з 2015-м роком. В середньому 4,80 сторінок за одне відвідування сайту.

Загалом сайт відвідали 198 тисяч юзерів або ж майже 132 тисячі унікальних користувачів – це на 23% ніж позаминулого року.

Левова доля користувачів, ясна річ, була з України – 155 тисяч, більше 78%. Росіяни склали лише 7,5% усіх користувачів. Проект перейшов на українську мову, але в тестовому режимі було підключено англійську версію, тому Судан, США, Кенія, Польща та Нідерланди не дивують серед найактивніших користувачів сайту (десь по 1,5%).

Практично 52 тисяч користувачів прийшло з міста-героя Києва, далі йде Львів – 10,5 тисяч (українська мова зіграла своє :), Харків – практично 8 тисяч, Дніпро – практично 6 тисяч. Далі йдуть Одеса (5,7 тисяч), Запоріжжя (3,6 тисяч). Дещо відстала Москва – 3,4 тисячі. З десятки випав Донецьк – 2072 користувача за рік (ну це тепер надовго), замість яких зайшли Івано-Франківськ (3 тисячі) та Вінниця (2,7 тисячі).

Найбільше користувачів було 9 жовтня 2016 – 1687 юзерів (це новий абсолютний рекорд на проекті – рінаше рекодом було 1526 юзерів). Більше за все сторінок передивлялись 14 серпня 2016-го року – 6191 сторінок.

Більша частина користувачів прийшла з Google – 109 тисяч, а ще 41 тисяч прийшло з Yandex.

За рік до бази даних сайту було додано понад 100 нових гравців, а також внесено понад 2200 правок до різних розділів сайту. Футбольне міжсезоння та загальне оновлення складу в багатьох команду додає до сайту все більше нових гравців.

Внутрішній пошуковик сайту за рік обробив понад 6400 запитів – втричі більше ніж торік. Дивним чином більше за все шукали "Клімовський", "Девич", "Мельник", "Коноплянка", "Шевчук", "Шевченко", "Милевский" та "Каленчук". На сайті постійно проводиться аналіз видачі внутрішнього пошуковика та додаються нові данні чи корегуєтья алгоритм пошуку.

Сподіваюсь, що у 2017 році сайт знову вийде на 1 млн переглянутих сторінок та подолає позначку у 200 тисяч користувачів.

Новини проекту: Початок обробки трансферів за літнє міжсезоння 2016/2017

Прийшло літо – готуємось обробляти трансфери за літнє міжсезоння.

Першим гучним трансфером літнього міжсезоння став перехід Євгена Селезньова з "Кубані" до "Шахтаря". Цей перехід викликає багато запитань, а саме – чого було їхати в Росію, сваритись зі всіма в Україні, щоб провівши 9 матчів за аутсайдера "Кубань" повернутись до "Шахтаря".

Також дивним є трансфер Олександра Гладкого з "Шахтаря" до "Динамо". Це ж наскільки наші форварди бояться поїхати в Європу, що будуть по колу грати за всіх наших лідерів, але до Європи так і не поїдуть.

Але вже є і перші легіонери – Віталій Приндета підписав дворічну угоду з грецьким "Платаніасом".

Всі трансфери за літо сезону 2016/17 можна переглядати тут.© 2011-2016 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.0067901611328125 sec