Іноді вони йдуть безкоштовно і це дорого коштує клубам

Влітку одразу декілька гравців з УПЛ перейшли до провідних команд Західної Європи. Кожен такий трансфер роками обговорюється, до підписання будь-якого контракту ми декілька місяців будемо читати різні новини та чутки. Треба відзначити, що на відміну від тих же російських клубів, українським провідним командам іноді вдається за дорого продати своїх лідерів «в Європу».

Проте іноді легіонери йдуть з українських клубів безкоштовно і це коштує клубам великих грошів. В це міжсезоння донецький «Шахтар» продав бразильця Фреда за шалені 50 чи 60 млн євро до «Манчестер Юнайтед». Але водночас з «Шахтаря» пішли одразу два провідних легіонера безкоштовно. Вартість таких втрат на жаль нівелює вдалі трансфери та вимагає «докупляти» чергових легіонерів і знову ж таки за мільйони. В кращому випадку клуб виходить в нуль.

Фреда купили влітку 2013-го року за амбітні 15 млн євро і з ним підписали класичну для молодого легіонера 5-річну угоду. Умовний рік гри цього гравця коштував команді Ахметова 3 млн євро + зарплатня. Влітку 2016-го, після трьох сезонів в «Шахтарі» з ним перепідписали контракт ще на 5 років. Таким чином рік його гри за команду вже б став коштувати в районі 1,875 млн євро + зарплатня, якщо брати до уваги, що він би відпрацював контракт до переможного кінця і залишив би команду вільним агентом. Зменшити умовну річну вартість легіонера можна, продавши гравця до закінчення його контракту... Далі

Останні трансфери

Дата Ім'я гравця Звідки Куди Ціна
12.02.2022 Феліпе Пірес Морейренсі СК Дніпро-1 віл. агент
11.02.2022 Коноплянка Євген Шахтар Донецьк Краковія віл. агент
10.02.2022 Луізао Баія Ворскла Полтава -
09.02.2022 Бусанелло Шапекоенсе СК Дніпро-1 -
08.02.2022 Ващук Богдан Левадія Таллінн Ворскла Полтава -

Дивитися весь лист трансферів

Обновления и дополнения в базе игроков

Новини проекту: Підтримай статистику українського футболу на Patreon

Футбольна статистика для мене – це хоббі і я займаюсь цією чудовою справою фактично все життя. Ви б тільки знали, як це круто документувати статистику і розбиратись в усіляких показниках.

Мене звати Антон Павлушко, я палкий фанат українського футболу і мені належить сайт футбольної статистика ALLPLAYERS.in.UA, який я розпочав у далекому 2011-му році. До того сайт вівся на домашньому компютері в режимі Excel-таблиць.

Робота над сайтом – це ледь не щоденне доповнення інформації на, особливо коли команди грають матчі УПЛ. В середньому за місяць я роблю на сайті приблизно 200+ доповнень чи оновлень статистики. Частина процесів автоматизована, частина вимагає людських, тобто моїх :), зусиль.

Головна частина сайту про УПЛ (раніше Вища Ліга) – тут я задокументував всі сезони, всіх гравців, всі команди, всі матчі. В базі сайту близько 4700 гравців, що грали в Україні в УПЛ, Першій та Другій лізі – кожного сезону до бази додається 200+ нових гравців.

Окрема база присвячена матчам УПЛ – це більше 15 тисяч матчів, склади команда та автори 18+ тисяч голів. Сюди додається база клубів, легіонерів, трансферів футболістів. До кожного профілю гравця документуються не тільки трансфери, але і оглядини в інших командах чи прості чутки.

Тільки тут можна знайти повну статистику збірної України, починаючи з 1992-го року – всі матчі, всі гравці та їх статистика у збірній та на клубному рівні.

Якщо Ви і далі хочете користуватись найбільшою базою статистики українського футболу, то у Вас є можливість підтримати проект на Patreon. Чим більше "патронів", тим більше статистики та оновлень на проекті.

Become a Patron!

Для початку на Patreon-сторінку буде переведено розділ "Новини", де я буду викладати свої роздуми про реалії УПЛ та аналізувати статистику команд на гравців.

Новини проекту: Журналіста-футболіста Дмитра Поворознюка було внесено до бази проекту

Одним з найяскравіших українських журналістів Дмитро Поворознюк в рамках свого проекту "Трендець" вирішив поновити футбольну карєру. Поновити чи подовжити? Хм... ДЮФЛ

В шкільному віці він грав на рівні ДЮФЛ у рідному Рівне. А потім присвятив себе журналістиці. Але в останні роки професійний футбол повернувся до Рівного – місцевий народний клуб "Верес" став явищем в українському футболі.

Одним з проектів з популяризації професійного футболу цього клубу стало залучення до тренувального процесу журналіста Дмитра Поровознюка. Журналіст отримав можливість тренуватись з професійними футболістами та має змогу дебютувати у професійному футболі на рівні Першої ліги.

На проект ALLPLAYERS додаються гравці, що грали в Україні на рівні УПЛ, Першої та Другої ліги. Я вирішив не чекати на його дебют під керівництвом Юрія Вірта, а додати Поворознюка вже зараз на проект. У нього ID гравця 4636 :) Чекаємо на дебют!© 2011-2022 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.01295804977417 sec