"Дармштадт" – шанс для українського футболу

В літнє міжсезоння одним з ньюсмейкерів українського футболу став маловідомий німецький клуб "Дармштадт", що підписав одразу трьох українських футболістів. В бундеслізі роками не грали українські гравці, а тут одразу троє в одному клубі.

В цьому сезоні "Дармштадт" наврядчи побореться за щось серйозне і буде скоріш намагатись не вилетіти до другої бундесліги. Саме в цьому йому зможуть допомогти досвічені українські гравці.

Так вже сталось, що в футбольному світі існують сталі футбольні ринки. Якщо якомусь клубу треба дешево і сердито підсилитись, то завжди можна знайти гравця в Бразилії, на Балканах чи ще десь — такий собі розподіл праці в фубольному світі.

Але ці країни йшли до статусу постачальників футбольних талантів роками. Україна на цьому ринку залишалась скоріш «terra incognita» — українські гравці були невідомі, їх середній рівень нічим особливо не відрізнявся від сусідів, а українські агенти не мали зв'язків, щоб «продати» своїх підопічних до європейських команд. Зарплати в українському футболі в довоєнні роки зростали і мало хто взагалі хотів залишати рідну УПЛ заради іноземного варіанту.

Але часи змінились, зарплати впали і тут виявилось, що українські гравці в футбольній Європі нікому непотрібні. Взагалі нікому. За все літнє міжсезоння жоден українець не поїхав на оглядини до Серії А, АПЛ чи французької Ліга 1... Читать далее

Последние трансферы

Дата Имя игрока Откуда Куда Цена
03.03.2017 Громов Артем Динамо Киев - св. агент
02.03.2017 Маркович Андрей Карпаты Львов Нафтан Новополоцк -
02.03.2017 Гладкий Александр Динамо Киев Карпаты Львов -
02.03.2017 Морозенко Евгений Гурия Ланчхути Верес Ровно -
02.03.2017 Милько Вадим ФК Слуцк Верес Ровно св. агент

Смотреть список всех трансферов

Обновления и дополнения в базе игроков

Новости проекта: Початок обробки трансферів за літнє міжсезоння 2016/2017

Прийшло літо – готуємось обробляти трансфери за літнє міжсезоння.

Першим гучним трансфером літнього міжсезоння став перехід Євгена Селезньова з "Кубані" до "Шахтаря". Цей перехід викликає багато запитань, а саме – чого було їхати в Росію, сваритись зі всіма в Україні, щоб провівши 9 матчів за аутсайдера "Кубань" повернутись до "Шахтаря".

Також дивним є трансфер Олександра Гладкого з "Шахтаря" до "Динамо". Це ж наскільки наші форварди бояться поїхати в Європу, що будуть по колу грати за всіх наших лідерів, але до Європи так і не поїдуть.

Але вже є і перші легіонери – Віталій Приндета підписав дворічну угоду з грецьким "Платаніасом".

Всі трансфери за літо сезону 2016/17 можна переглядати тут.

Новости проекта: Футбольний проект ALLPLAYERS.in.UA звітує про 2015 рік

ALLPLAYERS.in.UA звітує про рік 2015 – важкий з усіх сторін, але ми його гідно пройшли.

У 2015 році, на другий рік війни з Росією, важко чекати якогось інтересу від вболівальників до футболу. Вболівальники не тільки менше стали цікавитись футболом на стадіонах, але і менше цікавляться футболом в інтернеті. Однак, проект поступово набирає обертів і виходить на показники 2013 року.

Цього року на проекті було переглянуто 898 тисячі сторінок. В середньому 5,37 сторінок за одне відвідування сайту.

Загалом сайт відвідали 167 тисяч юзерів або ж майже 107 тисячі унікальних користувачів – це звичайно не зрівняти з 240 тисячами юзерів (з них 140 тисяч унікальних) у 2013 році, проте це на 20% краще ніж у 2014 році.

Левова доля користувачів, ясна річ, була з України – 127 тисяч, більше 76%. Росіяни склали лише 7,6% усіх користувачів. Проект поступово переходить на українську мову і вже в тестовому режимі було підключено англійську версію, тому Кенія, США, Німеччина, Нідерланди та Індія загалом відвідують проект частіше за росіян.

Практично 40 тисяч користувачів прийшло з міста-героя Києва, далі йде Львів – 10,5 тисяч (українська мова зіграла своє :), Харків – практично 9 тисяч, та Львів – дещо більше 8 тисяч. Далі йдуть Дніпропетровськ (7,2 тисяч), Одеса (5,1 тисяч), Москва (4 тисячі), Запоріжжя (3,9 тисяч). Все ще відстає Донецьк (2,4 тисячі), який практично наздогнав Тернопіль (2,3 тис.)

Побажаємо Донецьку в наступному році знову повернутися на футбольну карту України :)

Найбільше користувачів було 14 липня 2015 – 903 юзерів, які передивились рекордні 3609 сторінок. Звичайно, ще далеко до показників минулих років – 1526 та 7261. Будемо сподіватись, що цього року показники покращаться.

Більша частина користувачів прийшла з Google – 79 тисяч, а ще 47 тисяч прийшло з Yandex.

За рік до бази даних сайту було додано понад 200 нових гравців, а також внесено понад 2200 правок до різних розділів сайту. Футбольне міжсезоння та загальне оновлення складу в багатьох команду додає до сайту все більше нових гравців.

Внутрішній пошуковик сайту за рік обробив понад 11600 запитів – втричі більше ніж торік. Дивним чином більше за все шукали "Шевченко", "Іванов", "Кравченко", "Ковальчук" та "Мельник". На сайті постійно проводиться аналіз видачі внутрішнього пошуковика та додаються нові данні чи корегуєтья алгоритм пошуку.

Сподіваюсь, що у 2016 році сайт знову вийде на 1 млн переглянутих сторінок та подолає позначку у 200 тисяч користувачів. © 2011-2016 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.13284921646118 sec