"Дармштадт" – шанс для українського футболу

В літнє міжсезоння одним з ньюсмейкерів українського футболу став маловідомий німецький клуб "Дармштадт", що підписав одразу трьох українських футболістів. В бундеслізі роками не грали українські гравці, а тут одразу троє в одному клубі.

В цьому сезоні "Дармштадт" наврядчи побореться за щось серйозне і буде скоріш намагатись не вилетіти до другої бундесліги. Саме в цьому йому зможуть допомогти досвічені українські гравці.

Так вже сталось, що в футбольному світі існують сталі футбольні ринки. Якщо якомусь клубу треба дешево і сердито підсилитись, то завжди можна знайти гравця в Бразилії, на Балканах чи ще десь — такий собі розподіл праці в фубольному світі.

Але ці країни йшли до статусу постачальників футбольних талантів роками. Україна на цьому ринку залишалась скоріш «terra incognita» — українські гравці були невідомі, їх середній рівень нічим особливо не відрізнявся від сусідів, а українські агенти не мали зв'язків, щоб «продати» своїх підопічних до європейських команд. Зарплати в українському футболі в довоєнні роки зростали і мало хто взагалі хотів залишати рідну УПЛ заради іноземного варіанту.

Але часи змінились, зарплати впали і тут виявилось, що українські гравці в футбольній Європі нікому непотрібні. Взагалі нікому. За все літнє міжсезоння жоден українець не поїхав на оглядини до Серії А, АПЛ чи французької Ліга 1... Read more

Last transfers

Date Player name Moving from Moving to Transfer fee
13.10.2017 Priyomov Volodymyr - Olimpik Donetsk -
05.10.2017 Oliynyk Denys - Desna Chernihiv free
04.10.2017 Akubadria Badri - FC Sumy free
29.09.2017 Petrov Serhiy - Zirka Kropyvnytskyi free
01.09.2017 Ribas Sebastian Karpaty Lviv Patronato -

See all transfers

Updates and changes in players database

Project news: Відкрився розділ – літні трансфери 2017

Завершився сезон 2016/17, але українські клуби почали вже готуватись до наступного сезону.

На сайті відкрилась сторінка трансферів літнього міжсезоння 2017. Вже є перші трансфери футболістів – дебютним переходом став новачок донецького "Шахтаря" грузин Давід Хочолава, що останні два сезони провів у одеському "Чорноморці". З гірняками він підписав п'ятирічну угоду. "Шахтар" поки що не дуже вдало підписував грузинських гравців – Давід Таргамадзе з "Олександрії" так і не заграли у першій команді.

Звичайно, більшість переходів спочатку сезону становитимуть повернення гравців з оренди. Хоча вже зафіксовано і перший трансфер закордон – нігерійський нападник "Зорі" Денніс Бонавентуре перейшов до "Брюгге".

Дуже позитивний трансфер з точки зору популяризації УПЛ. Рідко коли гравці з нетопових клубів України переходять безпосередньо закордоном. До того ж "Брюге" став віце-чемпіоном Бельгії та кваліфікувався до кваліфікації ЛЧ.

Project news: Футбольний проект ALLPLAYERS.in.UA звітує про 2016 рік

ALLPLAYERS.in.UA звітує про рік 2016 – важкий з усіх сторін, але ми його гідно пройшли.

У 2016 році проект пережив важкі часи – українському народу на третьому році війни було не до футболу. Було переглянуто 950 тисячі сторінок – плюс 5,6% у порівнянні з 2015-м роком. В середньому 4,80 сторінок за одне відвідування сайту.

Загалом сайт відвідали 198 тисяч юзерів або ж майже 132 тисячі унікальних користувачів – це на 23% ніж позаминулого року.

Левова доля користувачів, ясна річ, була з України – 155 тисяч, більше 78%. Росіяни склали лише 7,5% усіх користувачів. Проект перейшов на українську мову, але в тестовому режимі було підключено англійську версію, тому Судан, США, Кенія, Польща та Нідерланди не дивують серед найактивніших користувачів сайту (десь по 1,5%).

Практично 52 тисяч користувачів прийшло з міста-героя Києва, далі йде Львів – 10,5 тисяч (українська мова зіграла своє :), Харків – практично 8 тисяч, Дніпро – практично 6 тисяч. Далі йдуть Одеса (5,7 тисяч), Запоріжжя (3,6 тисяч). Дещо відстала Москва – 3,4 тисячі. З десятки випав Донецьк – 2072 користувача за рік (ну це тепер надовго), замість яких зайшли Івано-Франківськ (3 тисячі) та Вінниця (2,7 тисячі).

Найбільше користувачів було 9 жовтня 2016 – 1687 юзерів (це новий абсолютний рекорд на проекті – рінаше рекодом було 1526 юзерів). Більше за все сторінок передивлялись 14 серпня 2016-го року – 6191 сторінок.

Більша частина користувачів прийшла з Google – 109 тисяч, а ще 41 тисяч прийшло з Yandex.

За рік до бази даних сайту було додано понад 100 нових гравців, а також внесено понад 2200 правок до різних розділів сайту. Футбольне міжсезоння та загальне оновлення складу в багатьох команду додає до сайту все більше нових гравців.

Внутрішній пошуковик сайту за рік обробив понад 6400 запитів – втричі більше ніж торік. Дивним чином більше за все шукали "Клімовський", "Девич", "Мельник", "Коноплянка", "Шевчук", "Шевченко", "Милевский" та "Каленчук". На сайті постійно проводиться аналіз видачі внутрішнього пошуковика та додаються нові данні чи корегуєтья алгоритм пошуку.

Сподіваюсь, що у 2017 році сайт знову вийде на 1 млн переглянутих сторінок та подолає позначку у 200 тисяч користувачів.© 2011-2017 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.14234304428101 sec