Druha Liha – Ukrainian Second League 1997-1998 (Group A)

ClubMatches WD LGoals: +/-Pts   
1 Podillya Khmelnytskyi 342536 69 - 20+4978    
2 Dynamo-3 Kyiv 342176 59 - 24+3570    
3 Karpaty-2 Lviv 3416513 54 - 50+453    
4 Veres Rovno 34141010 42 - 33+952    
5 Krystal Chortkiv 3413129 48 - 38+1051    
6 Tsementnyk-Horda Mykolaiv 3415613 34 - 34±051    
7 Halychyna Drohobych 3414812 37 - 31+650    
8 Karpaty Mukachevo 34131011 36 - 30+649    
9 Systema-Boreks 3412139 34 - 23+1149    
10 Naftovyk Dolyna 3414614 35 - 35±048    
11 Hazovyk Komarno 3411815 30 - 38-841    
12 Papirnyk Malyn 34101113 29 - 34-541    
13 Berkut Bedevlya 3412418 26 - 53-2740    
14 Borisfen Borispol 3411716 38 - 48-1040    
15 FC Kalush 3411518 32 - 42-1038    
16 Haray Zhovkva 3491114 29 - 43-1438    
17 FK Tysmenytsya 3411518 35 - 49-1438    
18 Pokuttya Kolomyia 346523 19 - 61-4223    
Pts = Points; MP = Matches Playes; W = Wins; D = Draws; L = Loses; G = Goals; +/- = Goald difference

Druha Liha – Ukrainian Second League 1997-1998 (Group B)

ClubMatches WD LGoals: +/-Pts   
1 FC Krystal Kherson 322822 74 - 20+5486    
2 SKA-Lotto Odesa 322147 54 - 23+3167    
3 SC Odessa 321877 48 - 29+1961    
4 Hirnyk-Sport Komsomolsk 3212119 39 - 35+447    
5 Olimpiya FC AES 3213613 33 - 41-845    
6 Viktor Zaporizhia 3212713 41 - 38+343    
7 Dnipro-2 Dnipropetrovsk 32111011 41 - 40+143    
8 Tytan Armyansk 3211912 36 - 36±042    
9 Chornomorets Sevastopol 32101111 32 - 33-141    
10 Portovik Illichivsk 32101012 36 - 45-940    
11 Lokomotiv Smila 3210913 34 - 40-639    
12 Fortuna Sharhorod 3211516 37 - 53-1638    
13 Nyva Bershad 329815 39 - 46-735    
14 Torpedo Melitopol 3271213 38 - 43-533    
15 Rihonda Bila Tserkva 3271015 25 - 45-2031    
16 Zirka-2 Kirovohrad 327817 21 - 47-2629    
17 Dynamo Odesa 327718 26 - 40-1428  1)  
Pts = Points; MP = Matches Playes; W = Wins; D = Draws; L = Loses; G = Goals; +/- = Goald difference
Comments:

1) Команда Динамо Одеса зберегла місце у другій лізі, зайнявши місце команди СКА-Лотто Одеса і буде виступати під назвою Динамо-СКА.

Druha Liha – Ukrainian Second League 1997-1998 (Group C)

ClubMatches WD LGoals: +/-Pts   
1 Shakhtar-2 Donetsk 302244 87 - 26+6170    
2 Fakel Varva 301866 48 - 23+2560    
3 Elektron Romny 301776 53 - 36+1758    
4 FC Oskil Kupyansk 301659 35 - 28+753    
5 Obolon-PVO 301578 47 - 28+1952    
6 Metalurh Novomoskovsk 3016311 49 - 39+1051    
7 Slavyantets Konotop 3011127 27 - 27±045    
8 Slavutych-ChAES 3012612 39 - 38+142    
9 Vorskla-2 Poltava 3011712 52 - 47+540    
10 Metalurh-2 Donetsk 3010614 38 - 42-436    
11 Shakhtar Stakhanov 309615 21 - 45-2433    
12 Pivdenstal Yenakiyeve 3071013 27 - 34-731    
13 Metalist-2 Kharkiv 308418 39 - 52-1328    
14 FK Myrhorod 307518 34 - 64-3026    
15 Hirnyak Pavlohrad 306618 30 - 58-2824    
16 Metalurh Komsomolske 307221 24 - 63-3923    
17 Avers Bakhmach 0000 0 - 0±00  1)  
Pts = Points; MP = Matches Playes; W = Wins; D = Draws; L = Loses; G = Goals; +/- = Goald difference
Comments:

1) Команда Аверс Бахмач знялася із змагань після 8-го туру. Результати всіх матчів з її участю анульовано.



© 2011-2019 ALLPLAYERS.in.UA - Anton Pavlushko


0.013293027877808 sec